Referencje: Wiesława

Pani Monika jest osobą niezwykle ciepłą i empatyczną. Podczas sesji dba o bezpieczeństwo klienta, pochyla się z troską i zaangażowaniem. Jestem pod ogromnym wrażeniem dobrej energii, którą emanuje w kontakcie. Wzbudza zaufanie, co przekłada się na efektywną pracę wewnętrzną, w której dokonuje się zmiana. Oprócz, warsztatu pracy popartego wiedzą i uprawnieniami, pracuje z poziomu miłości i duchowości, co decydują o skuteczności procesu. W kontakcie otrzymałam akceptację bez oceny i przestrzeń, gdzie mogę być autentycznie sobą.
Polecam z całego serca, ponieważ ja dostrzegam pozytywne zmiany w moim funkcjonowaniu. Wyrażam wdzięczność i do zobaczenia na następnych sesjach.


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl