Coaching zespołu (Team Coaching)

Coaching zespołu (Team Coaching) – profesjonalne wsparcie przedsiębiorstw oraz ich pracowników w efektywnym funkcjonowaniu i rozwoju zespołu.

Life and Business Coaching specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, warsztatów oraz udzielaniu profesjonalnego wsparcia w zakresie szeroko rozumianego rozwoju na rzecz przedsiębiorstw (Team Coaching). Zdobyte doświadczenie w pracy na uczelni wyższej (ponad 400 godzin pracy dydaktycznej,  m.in. „Warsztaty kompetencji społecznych”) i organizacji pozarządowej („Trening umiejętności interpersonalnych” – ponad 2 lata doświadczenia) w oparciu o autorskie programy oraz prowadzenie działalności gospodarczej w dwóch branżach – edukacyjnej (Life and Business Coaching) i przemysłowej (manager w True Laser Service) pozwalają spojrzeć kompleksowo na potrzeby szkoleniowo-biznesowe Przedsiębiorcy. Celem działalności jest świadczenie wysokiej jakości usług rozwojowych. Misją przedsięwzięcia jest rozwijanie potencjału indywidualnego i zespołowego, efektywne jego wykorzystanie w działalności zawodowej. Dodatkowo, analiza i identyfikacja oczekiwań oraz potrzeb Klienta umożliwiają przygotowanie zindywidualizowanej oferty. Uzgodnieniom podlegają: miejsce, termin, ilość godzin i zakres tematyczny usługi. 


Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytania:

• Jak skutecznie realizować cele biznesowe?
• Jak zwiększyć efektywność pracy zespołu?
• Jak rozwijać umiejętności menedżerskie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, aby wzrosło zaangażowanie pracowników w wykonywane obowiązki służbowe?
• Jak budować trwały zespół i zmniejszyć wskaźnik rotacji zatrudnienia w firmie?
• Jak rozmawiać o problemach w sytuacjach trudnych, jak radzić sobie z oporem?
• Jak budować otwartość, zaufanie w sytuacjach kryzysowych?
• Jak delegować zadania?
• Jak rozwijać twórcze myślenie, kreatywność wśród pracowników?
• Jak wspierać predyspozycje pracowników, aby wydobyć potencjał zespołu?

Zapraszam do współpracy.


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching, terapię albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha, terapeuty? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching, terapię lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl