O mnie

Monika Błendowska - trener personalny

Nazywam się Monika Błendowska

Od zawsze moją pasja było wspieranie innych w rozwoju. Z wykształcenia jestem doktorem nauk społecznych, praktykiem terapii IFS, certyfikowanym coachem i team coachem ICC, absolwentką studiów pedagogicznych UMK w Toruniu i socjoterapeutką.

 

Monika Błendowska - trener personalny - 2

Doświadczenie

Zdobyte doświadczenie – wieloletnie prowadzenie działalności gospodarczej w dwóch branżach – rozwojowej (Life and Business Coaching) i przemysłowej (manager w True Laser Service) pozwalają spojrzeć kompleksowo na potrzeby szkoleniowo-biznesowe Przedsiębiorcy i rozwojowe Klienta indywidualnego. Dodatkowo prowadzone na uczelni wyższej zajęcia rozwijające umiejętności miękkie (ponad 400 godzin zajęć dydaktycznych) i w organizacji pozarządowej w oparciu o autorskie programy wzbogacają warsztat i możliwości oddziaływań w pracy indywidualnej i grupowej.

W rozmowie z innymi:

a) Artykuł w serwisie Super Biznes – O byciu coachem i wiążącej się z tym etyce zawodowej rozmawiamy z dr Moniką Błendowską, właścicielką firmy Monika Błendowska Life and Business Coaching z Torunia.

b) Recenzja książki: Jay Earley, Jak rozwiązać konflikt wewnętrzny? Praca z polaryzacją według IFS, Poznań 2021, Wydawca Fundacja Miejsce Ludzi we współpracy z DU sp. z o.o.

Niezwykłą wartością książki Jay Earley jest jej ładunek emocjonalny – obciążonemu, wyczerpanemu systemowi niesie nadzieję na odpoczynek, uzdrowienie, osiągnięcie wewnętrznego dobrostanu. Jay Earley zaprasza Ciebie do pogłębienia rozumienia tak ważnego aspektu ludzkiej psychiki – konfliktów wewnętrznych – w duchu metodologii IFS. Autor z wyjątkową lekkością i klarownością wplata w teorię doświadczenia wyniesione z własnej praktyki, co umożliwi Ci głębsze zrozumienie efektu polaryzacji i samego siebie. To oryginalne ujęcie dynamiki w systemie, stanowi cenny wkład w rozwój wiedzy i wzbogaca inne podejścia terapeutyczne. Książka Jay Earley to źródło wiedzy nie tylko dla terapeutów i praktyków Systemu Wewnętrznej Rodziny, ale także osób zainteresowanych poszerzeniem własnych umiejętności w kontekście rozwiązywania konfliktów wewnętrznych.

Monika Błendowska, doktor nauk społecznych, socjoterapeuta, certyfikowany coach i team coach ICC, w trakcie certyfikacji IFS, właścicielka Life and Business Coaching, pasjonatka uważności, szczęśliwa żona i mama Wiktora oraz Antosi.


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching, terapię albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha, terapeuty? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching, terapię lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl