O mnie

Monika Błendowska - trener personalny

Nazywam się Monika Błendowska

Od zawsze moją pasja było wspieranie innych w rozwoju. Z wykształcenia jestem doktorem nauk społecznych, certyfikowanym coachem i team coachem ICC, absolwentką studiów pedagogicznych UMK w Toruniu i socjoterapeutką.

Szczęśliwa żona i matka dwójki dzieci. Pasjonatka sztuki uważności oraz twórczości Woody Allena.

Monika Błendowska - trener personalny - 2

Doświadczenie

Zdobyte doświadczenie w pracy na uczelni wyższej (ponad 400 godzin zajęć dydaktycznych) i organizacji pozarządowej (ponad 2 lata doświadczenia) w oparciu o autorskie programy zajęć oraz prowadzenie działalności gospodarczej w dwóch branżach – edukacyjnej (Life and Business Coaching) i przemysłowej (manager w True Laser Service) pozwalają spojrzeć kompleksowo na potrzeby szkoleniowo-biznesowe Przedsiębiorcy i rozwojowe Klienta indywidualnego.


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl