Coaching indywidualny (Life coaching)

Coaching Indywidualny Bydgoszcz - Monika Błendowska
Monika Błendowska - trener personalny - 3

Jeśli chcesz coś zmienić w sobie lub w swoim życiu, nie wahaj się dłużej! 
Zrób pierwszy krok!

Coaching to cykl spotkań, podczas których będę Cię wspierać w Twoim rozwoju i dokonywaniu zmian. To Ty określisz drogę, którą chcesz podążać – zbudujesz wizję swojego rozwoju, ustalisz cele i przełożysz je na plan działania. Podczas sesji ustalimy poszczególne kroki realizacji Twoich planów, tak abyś osiągnął sukces. Nauczę Cię wspierać siebie w rozwoju osobistym. Podczas pracy skupię się na Twoim potencjale, na Twojej wiedzy, umiejętnościach i możliwościach. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam do kontaktu.

Coaching Indywidualny Bydgoszcz Toruń

 


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching, terapię albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha, terapeuty? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching, terapię lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl