Terapia IFS

Korzyści z udziału w procesie IFS – Klienci w sesjach prowadzonych metodą IFS uzyskują bezpośredni dostęp do wewnętrznego systemu, tym samym szybko i skutecznie rozwiązują własne trudności – zapewniając sobie głębokie i trwałe zmiany w wielu aspektach życia prywatnego i zawodowego: poprawiają zdolność nawiązywania relacji z ludźmi, pomagają odnieść sukces zawodowy, uczą się samoakceptacji i bycia szczęśliwym. W trakcie terapii Klienci uwalniani są od obciążających przekonań, trudnych emocji, doznań bądź pragnień, które ograniczają ich życie.

Terapia IFS – model Systemu Wewnętrznej Rodziny to innowacyjna, niezwykle skuteczna metoda wsparcia terapeutycznego opracowana przez pionierskiego psychologa Richarda Schwartza w latach osiemdziesiątych XX wieku. Metoda IFS korzysta z zaplecza tradycyjnych terapii, wzbogacona została jednak przez jego twórcę o teorię części. Naukowo potwierdzona skuteczność tego podejścia zakłada uwolnienie Klientów od ich ekstremalnych ról i przywrócenie większej stabilizacji wewnętrznej poprzez osadzenie Klienta w energii JA w ciele i uzdrowienie zranionych części. Terapia stanowi skuteczny oraz niepatologizujący sposób rozumienia i rozwiązywania problemów, z jakimi zmagają się ludzie, zwiększa ich zaufanie do samych siebie – wnosząc w ich życie spokój, harmonię. Nawet bardzo straumatyzowani Klienci, ofiary dzieciństwa pełnego zaniedbań i nadużyć doświadczają wglądu, samoakceptacji, stabilności i wewnętrznego rozwoju. Proces IFS to nie tylko forma terapii, ale także zmiana stylu życia – rozumienia siebie, świata i postrzegania innych – do czego serdecznie Cię zapraszam.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat terapii IFS? Zachęcam do obejrzenia krótkich filmów Michała Pasterskiego.

Film rozpoczynający cykl o metodzie IFS:

1. Czym jest terapia IFS? | Podstawy IFS, 1/9


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching, terapię albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha, terapeuty? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching, terapię lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl