Referencje: Violetta Kaszubowska

Z Moniką skontaktowałam się w momencie kiedy stwierdziłam, że muszę skorzystać z czyjejś pomocy w przygotowaniu się do przejścia na emeryturę. W trakcie spotkań udało mi się zidentyfikować moje obawy związane z przejściem na emeryturę, co budzi mój niepokój i co zostało stłumione w ciągu aktywnego życia zawodowego. Nauczyłam się identyfikować swoje reakcje i pracować z nimi. Oswoiłam się z myślą o emeryturze,powoli zaczynam wracać do „tu i teraz”, a nie tylko gonić do przodu. Cierpliwość Moniki, jej umiejętnie zadawane pytania, zachęciły mnie do wyartykułowania tego czego się boję, tego czego chcę, rozpoczęcia poszukiwania tego co sprawia mi przyjemność, co mnie interesuje.

Violetta Kaszubowska

inż. budownictwa. Członek zarządu w firmie wykonawczej.
Zarządza produkcją. Pracuje w zawodzie ponad 30 lat.


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl