Referencje: Piotr Kaczmarek

Myślę, że każdy człowiek ma swoje ograniczenia. To nie jest nic złego do momentu jak nie ograniczają naszego życia i zaczynają powodować dyskomfort. Długo zastanawiałem się co mogę zrobić, aby pokonać samego siebie… pojawił się pomysł coachingu… po przemyśleniu pomysł dobry, ale kogo wybrać? Jako właściciel firmy zawsze staram sie dobierać najlepszych współpracowników dlatego wybór był łatwy. Szybko trafiliśmy do Pani Moniki. Po rozmowie wiedzieliśmy, że to jest to. Otwartość, szczerość, radość oraz wnikliwość to cechy Moniki – Certyfikowanego Coacha. Nigdy nie sądziłem, że na spotkaniach uda nam sie odnaleźć ograniczenia nasze własne jak i firmowe, że uda nam się ustalić kolejne plany działania mające rozwinąć nas samych jak i firmy. Co udało nam się zrobić? Przede wszystkim nauczono nas, ze nie ma problemu, którego nie można pokonać, nie skupiamy się na problemie , a wyciągamy z nie go to co zostało źle zrobione, odnajdujemy jego źródło, rozwiązujemy, wyciągamy wnioski i zabezpieczamy się przed kolejnymi. Nauczyliśmy się w jaki sposób rozwijać firmę i w jakim kierunku powinniśmy iść, a w tym pomaga nam konkretny plan stworzony podczas coachingu. Co ciekawe każdy z nas wiedział o tym jak powinno być i dokąd chcemy iść, ale mieliśmy blokady w naszym myśleniu. Monika pokazała nam jak wyjść ze strefy komfortu i pułapki własnego myślenia, pokazała nam w jaki sposób być szczęśliwym, znaleźć cel i dążyć do niego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z coachingu i ze szczerego serca polecamy każdemu coaching z Panią Moniką.

Agencja Fotograficzna SNAPshot Piotr Kaczmarek

Właściciel agencji fotograficznej SNAPshot


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl