Referencje: Justyna Orłowska

Monika z wielkim zaangażowaniem i pasją podchodzi do swojej pracy i do problemów swoich klientów. Cechuje ją bardzo profesjonalne podejście. Jest wnikliwa, analityczna i bezpośrednia. Otwarta, wzbudzająca zaufanie, ciepła i bardzo życzliwa w kontaktach z ludźmi. Zawsze świetnie przygotowana do swojej pracy. Skoncentrowana na drugim człowieku. Pozytywnie nastawiona do klienta, zawsze pomocna.

Podczas coachingu indywidualnego dowiedziałam się wiele ważnych rzeczy o sobie, o własnych zaletach, umiejętnościach i możliwościach. Teraz wiem, jak z tym sobie radzić i nie poddawać się. Odkryłam swoje potrzeby i skoncentrowałam się na tym, co naprawdę chcę w życiu robić. Dowiedziałam się, że to co inni ludzie mi oferują jest w porządku i ode mnie zależy, co przyjmę. Dzięki spotkaniom z Moniką mam lepszy wgląd w siebie i idę do przodu. Bardziej pozytywnie widzę świąt bo wiem, że mam wpływ na moje życie. Nauczyłam się radzić sobie z moimi wewnętrznymi ograniczeniami. Wiem, że mam prawo popełniać błędy oraz wybierać, w jakie relacje chce wejść. Jestem bardziej świadoma siebie.

Pracownia Mody Justyna Orłowska

Stylistka i wizażystka, właściciel "Pracowni Mody"


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl