Referencje: Justyna

Pani Monika udzieliła mi wsparcia – 1,5 godziny rozmowy – gdy życiowy problem zablokował mnie w praktycznie każdej sferze życia. W przeciągu tych 1,5h znalazłam odpowiedź co zrobić i jak myśleć oraz co będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Pani Monika ze spokojem i pełnym profesjonalizmem poprowadziła mnie w rozmowie. Oczekiwałam rozwiązania, a dostałam dodatkowo większe poczucie własnej wartości, a także zrozumiałam, co może czuć druga osoba – co pozwoliło mi pogodzić się z tą sytuacją, rozwiązać ją i osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój.

Dziękuję za pomoc w szerokim zakresie.

 

Justyna

koordynator ds. sprzedaży


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl