Warsztaty rozwoju osobistego

Balans – jak odnaleźć wewnętrzną harmonię?

Z pomocą tego warsztatu rozwiniesz praktyczne umiejętności. Nauczysz się, w jaki sposób świadomie prowadzić asertywny monolog wewnętrzny, aby dodawał Ci mocy, sprzyjał rozwojowi i pełnemu wyrażeniu siebie w kontakcie z innymi. Nauczysz się przekształcenia nawyków myślowych, które decydują o Twoim samopoczuciu i zachowaniu w różnych sytuacjach życiowych.  Zapraszam Cię do doświadczenia, którego efektem będzie świadome budowanie własnego potencjału. Nauczysz się dokonywać wyborów i działać zgodnie ze swoimi prawami, potrzebami i interesem. Przestrzeń osobista wypełniona harmonią da Ci poczucie, że jesteś w porządku, masz wiele mocnych stron oraz zasługujesz na miłość. Korzystając z pozytywnych nawyków myślowych osiągniesz oczekiwaną skuteczność w inicjowaniu i podtrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi oraz elastycznym postrzeganiu siebie. Warsztat będzie przeplatany technikami relaksacyjnymi, pozwalającymi na świadome zarządzania energią wewnętrzną. Na zajęciach otrzymasz wiele narzędzi, które skutecznie wykorzystasz w życiu codziennym, by utrwalać poznane zachowania. 

Korzyści wynikające z udziału w warsztatach:

  • Świadomie zbudujesz własny potencjał.
  • Wzrośnie Twoje zadowolenie z siebie i radość z własnych osiągnięć.
  • Zyskasz pewność własnych zachowań w trudnych sytuacjach życiowych.
  • Nauczysz się, jak wspierać siebie w dążeniu do szczęśliwego i spełnionego życia.
  • Osiągniesz wewnętrzny komfort.


W życiu codziennym poszukujesz szczęścia i spełnienia? Chcesz świadomie kierować własnym życiem? Chcesz być dla siebie oparciem? 

Zrób pierwszy krok! Przyjdź i zmień swoje życie – zbuduj harmonię!

Serdecznie zapraszam Cię do udziału w warsztatach!

Więcej informacji znajdziesz – na stronie Centrum Organizacji Szkoleń, pod tym linkiem.

 

Terminy

I cykl:
16.05.2020 r. od godziny 9:00 do 18:00.

II cykl: cykl dwudniowy:
23.04.2020r. od 16:00 do 20:00 – część I
24.04.2020r. od 16:00 do 20:00 – część II

Cena udziału w warsztatach: 249 zł/osoba (8 godzin).
Miejsce: ul.Żółkiewskiego 37/41 pok.31 87-100 Toruń.

Warsztaty z zakresu doskonalenia kompetencji społecznych są adresowane: do Ciebie na drodze rozwoju osobistego, pedagogów, nauczycieli (awans zawodowy), terapeutów, trenerów, rodziców/opiekunów.


Zastanawiasz się? Skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jeśli zastanawiasz się, czy rozpocząć coaching, terapię albo chciałbyś sprawdzić, jak będzie przebiegała nasza współpraca - zapraszam do skorzystania z darmowej,15-minutowej konsultacji przez telefon.


Szukasz coacha, terapeuty? Skontaktuj się
ze mną

Jeśli chcesz umówić się na sesję coachingową, team coaching, terapię lub wziąć udział w warsztatach, skontaktuj się ze mną bezpośrednio przez skype, telefon lub e-mail.

Dane kontaktowe

+48 694 158 534
mblendowska@mbcoaching.pl

Proszę o podanie miejscowości zamieszkania oraz tematu - w celu dostosowania odpowiedniej formy spotkania.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej jest właściciel strony (Monika Błendowska). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: mblendowska@mbcoaching.pl